Kahve, hiçbir zaman sadece ’kahve’ olmadı

Kahve güzeli güzel olmayandan ayırabilmektir;

 

Fikir sahibi olmaktır, dünya hakkında, yaşam hakkında, siyaset hakkında, kadın erkek hakkında, sanat hakkında… Kahve bilgisi olmadığı konuda bilgim yok diyebilmektir. Trafikte yol vermek, bir bayana kapı açmak, başkaları için dertlenmektir, üzülmektir, centilmenliktir.

Roast’n Berry

sadece ve sadece özel kahve üretir

Kahveye olan tutkumuz nesillerdir süregeliyor. Sizler için yetiştiriyor, hasat yapıyor, yıkama tesislerimizde çok özel işlemlerden geçiriyoruz.

Yılların deneyimiyle bize miras kalan özel tariflerle özenle kavurduğumuz kahveleri sizleri şaşırtacak aromalarını uzun süre koruyabilmesi için tek yönlü hava akışı sağlayan özel tasarım paketlerle siz kahve dostlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Roast'n Berry artık

Türkiye'de

Ruanda’ dan tüm dünyaya ulaştırmaya çalıştığımız bu lezzeti, özellikle kahve konusunda seçici olan dostlarımızın aşina olduğu bu kahveleri, Türkiye’deki kahve severlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Türkiye’ye geldiğimizde gördük ki şimdiye kadar kahve tüketen kahve severler artık gerçekten kalp çarpıntısı yapmayan, mideleri alt üst etmeyen güzel kahveler içmek istiyorlar, araştırıyorlar, öğreniyorlar, biliyorlar. Güzel kahve nasıl olur, nerelerde yetişir, hangi işlemlerden geçer, nasıl kavrulur, nasıl demlenir?

Roast’n Berry Türkiye piyasasında Ruanda'da 6 farklı bölgede ürettiği Bourbon Arabica kahvelerle girdi. Birbirinden lezzetli ve farklı aromalara sahip bu kahveler kısa sürede beğenildi ve spesiyal kahveler arasında yerini aldı. Çünkü bu kahveler zaten uzmanlar tarafından dünyanın en güzel 10 kahvesinden biri olarak seçilmişti.

Ve aşktır kahve,

aşktır

Sevmektir, sevilmektir korkusuzca. O kadar sevmek ki gerektiğinde aşkı için çekip gidebilmektir. Yalnızlıktır yeri geldiğinde, yeri geldiğinde de yalnız kalmamak, paylaşmak, yalnız olmamak, yalnız bırakmamaktır. Çok olmaktır, hayatta yaşamaktan ziyade hayatı yaşamak farkında olmaktır, kahve.

Roast’n Berry

kahve ve aksesuarlarının

eşsiz deneyimine adım at...